A3140/1 VISCONT WHITE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A3140/1 |
| Color | GREY |
| Bundle | 4 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 342cm / 135inch |
| Height | 196cm / 77inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 6000kg |